Autorzy

Strona główna > Autorzy

university-video

Pasja do nauczania pozwoliła nam stworzyć kursy dla Was.

Posiadam doświadczenie w uczeniu dzieci, którym wystawiono różne „Opinie” w Poradniach Pedagogiczno-Psychologicznych, a także dzieci z orzeczeniami i różnymi trudnościami w nauce. Przez te kilkanaście lat dzieci zadawały mi podobne pytania, w wielu miejscach miały te same problemy – ja na lekcjach video na nie odpowiadam. Pokazuję na różne sposoby jak można podejść do rozwiązywania zadań. Moją misją jest pomóc każdemu uczniowi w zrozumieniu przedmiotów ścisłych i pokazanie, że to jest łatwe. 

Żeby móc dotrzeć do jak największej ilości dzieci i pomóc odczarować matematykę nagrałam dla Was lekcje video, gdzie krok po kroku wyjaśniam co się skąd wzięło, a także ćwiczę razem z Wami podczas tych lekcji rozwiązywanie zadań.

Z czego jesteśmy dumni

Kursy dla wszystkich poziomów

Początkujący

Kursy dla najmłodszych pozwolą zagłębić się w świat matematyki bez zrażania do niej.

Średnio-zaawansowany

Dla klas 5 i 6 przygotowaliśmy trochę bardziej zaawansowane kursy.

Zaawansowany

Klasa 7 wymaga więcej uwagi i indywidualnego podejścia, w czym pomogą nasze quizy.

Mistrz

Egzamin ósmoklasisty jest tym, co wprowadza dziecko w dorosłość i pozwala wejść na wyższy poziom!

Poznajcie założyciela

Jestem Prywatnym Nauczycielem – korepetytorem z Wykształceniem Pedagogicznym i 14 letnim doświadczeniem w pracy indywidualnej jak i grupowej z dziećmi. Uczę dzieci z całej Polski (prowadzę całe klasy- grupy online).

Kilka tysięcy moich uczniów polubiło i podniosło swoje oceny z przedmiotów ścisłych, takich jak matematyka, chemia i fizyka. Wszyscy zdali egzaminy Maturalne i Ósmoklasisty, wszyscy otrzymali promocję do kolejnych klas. Nie wystarczy mieć wiedzę matematyczną, trzeba ją jeszcze umiejętnie dzieciom przekazać.

president

Autorzy naszych kursów

instructor-2

Anna Kowalska

Profesor

instructor-4

Adam Kowalski

Magister

Anna Kowalska

Profesor

instructor-1

Adam Kowalski

Magister

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.

Zapisując się na newsletter otrzymasz:

📘 dostęp do bezpłatnej lekcji

📘 informacje o promocjach