Logika Education Chemia-min

Lepszy wynik

Obejrzane lekcje pozwalają
osiągnąć lepszy wynik na
klasówkach, sprawdzianach
i Egzaminie ósmoklasisty!

Podstawa programowa

W 3 krokach:
1. Nadrób zaległości
2. Opanuj bieżący materiał
3. Sprawdź się - Quiz

Na lekcji uczeń samodzielnie liczy!

PEWNIAKI NA EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

Niska cena

33 zł / 60 minut.

Krok po kroku

Szczegółowo rozrysowany

i omówiony każdy dział.

Dla kogo kurs?

Dla uczniów którzy:

Co nas wyróżnia?

Autor-min

Autor kursów

Od Autora Kursu

Jestem Prywatnym Nauczycielem – korepetytorem z Wykształceniem Pedagogicznym i 14 letnim doświadczeniem w pracy indywidualnej jak i grupowej z dziećmi. Uczę dzieci z całej Polski (prowadzę całe grupy online, ale także jeżdżę na indywidualne lekcje). Kilka tysięcy moich uczniów podniosło swoje oceny z przedmiotów ścisłych, takich jak matematyka, chemia i fizyka. Wszyscy zdali egzaminy Maturalne i Ósmoklasisty, wszyscy otrzymali promocję do kolejnych klas.

Nie wystarczy mieć wiedzę matematyczną, trzeba ją jeszcze umiejętnie dzieciom przekazać. Posiadam doświadczenie w uczeniu dzieci, którym wystawiono różne „Opinie” w Poradniach Pedagogiczno-Psychologicznych, a także dzieci z orzeczeniami i różnymi trudnościami w nauce. Przez te kilkanaście lat dzieci zadawały mi podobne pytania, w wielu miejscach miały te same problemy – ja na videolekcjach na nie odpowiadam. Pokazuję na różne sposoby jak można podejść do rozwiązywania zadań, a dla wzrokowców w sposób graficzny rozrysowuję.

Opinie rodziców

(Kliknij aby powiększyć)

Mój cel to pomagać

Moją misją jest pomóc każdemu uczniowi w zrozumieniu przedmiotów ścisłych i pokazanie, że to jest łatwe. Żeby móc dotrzeć do jak największej ilości dzieci i pomóc odczarować matematykę nagrałam dla Was lekcje video, gdzie krok po kroku wyjaśniam co się skąd wzięło, a także ćwiczę razem z Wami podczas tych lekcji rozwiązywanie zadań. Omawiam i odpowiadam na najczęściej zadawane pytania przez Uczniów, a zatrzymuję się i szerzej omawiam tam, gdzie zazwyczaj uczniowie mają kłopoty. Następnie daję zadanka do samodzielnego rozwiązania (pauzujemy lekcję i samodzielnie uczeń liczy, a po pauzie ja pokazuję jak rozwiązać, więc uczeń wie czy dobrze policzył, albo w którym dokładnie miejscu zrobił błąd. 

Pokazuję też pewniaki z egzaminu! a także jak zapisać zadania by nie tracić punktów. Wideolekcje są zarówno świetną powtórką dla uczniów szykujących się do Egzaminu ósmoklasisty, ale także dla uczniów, którzy mają zaległości z poprzednich lat, albo dla tych co szykują się na bieżące sprawdziany i klasówki.

nauka2-min

Popularne kursy

Sprawdź jakie kursy najczęściej kupują inni. Może akurat tego szukasz?

Odbierz rabat 10% i otrzymuj informacje o promocjach!

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.

Zapisując się na newsletter otrzymasz:

📘 dostęp do bezpłatnej lekcji

📘 informacje o promocjach